Parimad kondoomid ehk kondoomipoe TOP 10 aastal 2019

Parimad kondoomid ehk kondoomipoe TOP 10 aastal 2019

Mida eesti mehed (ja naised) eelistavad?

Üldiselt võib öelda, et eestlane eelistab klassikalist kondoomi. Positiivne on see, et üha rohkem pööratakse tähelepanu kondoomi suurusele ja vastavalt sellele ka enda valik tehakse. Meile meeldib proovida ja katsetada ka narmastega, täppidega ja ribadega preservatiive, kuid statistika näitab, et valikul lähtume pigem turvalisusest, kui eksperimentaalsusest. Järgnevalt tõime välja parimad kondoomid ehk 2019. aasta kondoomipoe kõige populaarsemad preservatiivid.

Eestlastel on välja kujunenud ka oma maitse. Mitmed tooted, mis olid populaarsed 2019 aastal, on olnud eelistatuimad kaitsevahendid ka varasematel aastatel.

Alustame tagantpoolt…

10. Adore Extra Sure

Auväärsel kümnendal kohal on Adore Extra Sure. Adore kondoomid on e-poe kõige odavamad. Tegemist on klassikaliste standardsuuruses kaitsevahenditega.

Adore Extra sure

9. Durex Pleasuremax

Pleasure Me või Pleasuremax on TOP 10 hulgas püsinud juba aastaid. Need on vaieldamatult e-poe ühed kõige populaarsemad kondoomid. Pleasuremax on kaetud ribide ja täppidega ning lisalibestusainega. Standardsuurusest veidi suuremad, nominaallaiusega 56 mm.

Durex Pleasuremax TOP 2019

8. My size 64

Klassikalised ja lisalibestusainega latekskondoomid. My Size on meie tootevalikus olnud juba mõned aastad ja kujunenud väga populaarseks. My size toodab kumme suuruses 47mm kuni 69mm. Kui tead enda peenise ümbermõõtu, siis My size kondoome on väga mugav valida.

7. Pasante Trim

Top 10 populaarseimate preservatiivide hulgas juba neljandat aastat. Trim on standardsuurusest veidi kitsamad, nominaalmõõduga 49 mm.

Pasante Trim TOP 2019

6. My Size 60

Nii nagu My Size 64, on ka antud My Size 60 klassikalised ja lisalibestusainega.

My Size 60 TOP 2019

5. Durex Elite

TOP 10 hulgas juba kolmandat aastat. Durex Elite on tavalistest veidi õhemad ekstralibestusainega klassikalised kondoomid. Standardsuurusest veidi suuremad, nominaalmõõduga 56mm.

Durex Elite TOP 2019

4. Pasante Infinity Delay

Standardsuuruses kumm, mis on kaetud spetsiaalse libestusainega, tagamaks üheagne haripunkt. Lihtsalt öeldes aitab määrdeaine meestel hoogu maha võtta.

Pasante Infinity Delay TOP 2019

TOP 3 populaarseimad kondoomid aastal 2019

Esikolmikusse kuuluvad...

3. Adore Ribbed

Adore Ribbed - need on standardsuuruses soonelise tekstuuriga kummid. Nii nagu juba üleval pool mainitud, siis Adore kondoomid on e-poe kõige odavamad. Bränd on paljudele veel tundmatu, kuid ei tasu karta, Adoret oleme müünud juba aastaid ja nende populaarsus on üha kasvanud. Tootjaks on samuti Pasante.

Adore ribbed TOP 2019

2.  Pasante King Size

TOP #1 2018.aastal

TOP #1 2017.aastal

Auväärsel teisel kohal Pasante King Size. Varasemalt on kaks aastat järjest King Size olnud kõike populaarse preservatiiv meie e-poes. Need on klassikalised standardsuurusest veidi laiemad kondoomid. Nominaallaius 60 mm.

Pasante King size TOP 2019

1. Pasante Sensitive Feel

Trummipõrina saatel – möödunud aasta kõige populaarsemad kondoomid olid Pasante Sensitive Feel. Tavalistest 25% õhemad ning standardsuuruses kaitsevahendid, mis pakuvad veidi rohkem tundlikkust. TOP 10 parimate hulgas on Sensitive Feel olnud juba neljandat aastat, kuid möödunud aastal esmakordselt osutusid kõige populaarsemateks kondoomideks.

Pasante Sensitive Feel TOP 2019

Kui sul on keerukas valida endale sobivaid kondoome, siis ehk saad siit mõne idee. Me ei väsi toonitamast, et mõõda enne ära enda või oma parnteri peenise ümbermõõt, ikka selleks, et kondoom oleks mugavam ja seks nauditavam!

Turvalist voodielu!

 

Kategooriad