Kauba väljastamine

Tellimuse täitmist alustatakse peale makse laekumist Metsepole OÜ arveldusarvele. Paki komplekteerime kahe tööpäeva jooksul ja paneme teele hiljemalt 48 tundi peale tellimuse esitamist. 


Kaubad toimetame kätte Omniva või Smartposti pakiautomaatidesse või Omniva postkontorisse.


Kondoomipoe meeskond austab Teie privaatsust ning pakile reklaame ja muid paki sisule viitavaid kleebiseid EI PAIGALDATA.

Smartposti vahendusel saadame ka pakke Soome.


KAUBA KOHALETOIMETAMINE SMARTPOSTI PAKIAUTOMAADI VAHENDUSEL 

Firmast


Itella SmartPOST on Eesti vanim ja tuntuim iseteeninduslike pakiautomaatide teenuse pakkuja. Missioon on muuta pakkide saatmine ja kättesaamine inimestele võimalikult kiireks ja mugavaks.


Itella SmartPOST tegeleb internetikaubamajade ja postimüügikataloogide klientidele tellitud kaupade kohaletoimetamisega, lisaks on iseteeninduslike pakiautomaatide abil võimalik saata pakke kõikjale Eestis, aga ka Soomes ja mujal Euroopas.


SmartPOSTi pakiautomaatide väljatöötamine algas 2007. aastal. Kaks aastat hiljem, 2009. aastal avati iseteeninduslike pakiautomaatide võrgustik. Pakiautomaatide asukohtadeks on valitud üle Eesti asuvad kaubanduskeskused, et sobituda mugavalt inimeste igapäevastesse käikudesse.


2010. aasta tõi suure arenguhüppe – Eestis edukalt käivitunud pakiautomaatide võrgustik äratas huvi Soome postiettevõttes Itella. SmartPOSTist sai tehingu tulemusel Itella SmartPOST ning kaubamärk laienes Soome.


Tänaseks on SmartPOSTi automaate kasutanud ligikaudu kolmandik kõigist eestlastest.


SmartPOST toob paki Sulle kõige lähemasse kaubanduskeskusesse üle Eesti. Sa saad valida omale sobiva SmartPost pakiautomaadi asukoha tellimuse juures olevast valikmenüüst, kus on näidatud kogu Eesti SmartPosti pakiautomaatide asukohad.


Pakk saadetakse sinu poolt valitud SmartPost pakiautomaati. Vali kindlasti endale lähim ja sobivaim pakiautomaadi asukoht, täpsem info siit.


Kui pakk on jõudnud sihtkoha pakiautomaati, edastatakse sinu mobiiltelefonile SMS sõnumiga teade, mis sisaldab pakiautomaadi asukohta ja uksekoodi. Sul piisab sellest, kui minna sobival ajal (7 päeva jooksul) pakiautomaadi juurde, sisestada kood ja pakk ongi käes. Pakki hoitakse pakiautomaadis seitse (7) päeva, misjärel pakk tagastatakse Kauba müüjale.


Pakkide liikumiskiiruse ja pakiautomaatide täitmisaegadest saab lähemalt lugeda SmartPOST kodulehelt.


SmartPOST OÜ teenuste ja tingimuste kohta leiad rohkme infot veebilehelt www.smartpost.ee või SmartPOSTi klienditeeninduse telefonilt 43 54 377.

Pakkide liikumise graafik

Mandri-Eestis jõuavad pakid sihtkohta järgmisel päeval!


Pakiautomaate täidetakse ja tühjendatakse 7 päeval nädalas, et pakid võimalikult kiiresti sihtkohta jõuaksid.


Mandril täidetakse ja tühjendatakse pakiautomaate E-P, Saaremaal E-R. Pakid jõuavad mandril sihtkohta järgmisel päeval, Saaremaal aga ülejärgmisel tööpäeval.


Hiiumaal täidetakse T-L ja tühjendatakse E-R. Reedest pühapäevani teele pandud pakid jõuavad Hiiumaale teisipäeval, neljapäeval enne pakiautomaadi tühjendamist saadetud pakid jõuavad Hiiumaale laupäeval.


KAUBA KOHALETOIMETAMINE OMNIVA PAKIAUTOMAADI VAHENDUSEL 

Omniva on Baltikumis unikaalne välitingimustes kasutatav pakiautomaat.


Omniva viib pakkide saatmise ja saamise uuele tasemele, tagades suurema kiiruse ja mugavuse ning kogu Baltikumi hõlmava pakiautomaatide võrgustiku.


Suurim pakiautomaatide võrgustik Baltikumis

*Avatud 24 h
*Hästi ligipääsetavad asukohad nii autoga kui jalgsi
*Saadetiste teekond veebist jälgitav
*Saadetised kohale järgmiseks tööpäevaks, Lätti ja Leetu 1-2 tööpäevaga.
*Paki vastuvõtmine 15 sekundiga

Kuidas vastu võtta

Omniva-ga on pakkide vastuvõtmine lihtne:


Peale teavitava SMS-i saamist minge pakiautomaadi juurde,

sisestage SMS-iga saadud uksekood,

võtke avanenud kapist pakk vastu.

Tarneajad

Eesti-siseselt toimetatakse pakid kohale järgmiseks päevaks, Baltikumi-üleselt liiguvad saadetised sihtkohta kuni kahe päevaga.


Laupäeval enne tühjendamisaega pakiautomaati sisestatud pakid jõuavad sihtkohta vastavalt valitud teenusele, kas esmaspäeval või teisipäeval.


Laupäeval peale tühjendamisaega ja pühapäeval pakiautomaati sisestatud pakid jõuavad sihtkohta vastavalt valitud teenusele, kas teisipäeval või kolmapäeval


Transpordiaeg Eestis on D+1, kui saadetis toimetatakse pakiautomaati enne tühjendamisaega või antakse õigeaegselt üle kullerile.Pakiautomaadist-pakiautomaati, pakiautomaadist-kulleriga kätte, kulleriga-pakiautomaati ja kulleriga-kulleriga kätte saadetavad pakid toimetatakse sihtkohta üleandmise päevale järgneval päeval (v.a pühapäev), kui pakk on üle antud ennem õhtuse tühjendamise aega.


Pakiautomaadist-postkontorisse, postkontorist-postkontorisse ja postkontorist-pakiautomaati saadetavad pakid toimetatakse sihtkohta üleandmise päevale ülejärgneval tööpäeval. Kondoomipood teeb endast kõikvõimaliku, et postitada pakid võimalikult ruttu.